Nehořké Horské výzvy

Na letošní běžeckou sezónu jsem se hodně těšil. Radost mi udělalo hlavně to, že pořadatelé Horské výzvy obnovili kategorii dvojic na trase Half. Proto, po roční odmlce, volám na začátku ledna Standovi, se kterým následně projedeme všechny velké hory a užijeme si tu parádu..

První zastávka Beskydy. Na úvod to nejtěžší jak z hlediska délky tak náročnosti trasy. Nebudu popisovat dopodrobna pocity a dojmy ze závodů, to se prostě musí zažít.

Chvilku má člověk pocit, že může běžet hodiny a hodiny, chvilku zase nadává do čeho se to pustil a co tu dělá. V  tak náročných podmínkách, v jakých se Horské výzvy konaly (snad kromě Krušných hor), tě může vyřadit hned následující seběh nebo jen špatné odbočení na rozcestí. Těch faktorů je mnoho.

Ale i přes to všechno jsme se postavili na start znovu a znovu. Krušné hory, Šumava, Jeseníky a Krkonoše byly naprosto famózní.

I přes to trápení a dřinu na trati je pocit uspokojení a štěstí v cíli mnohem silnější. Navíc, když na tebe čekají tři nejúžasnější a nejmilovanější lidičky je prostě NEJVÍC.  Opět je to pro mě něco nepopsatelného a neuchopitelného z hlediska vyjádření slovy, ale uvnitř se dějí velké věci, kvůli kterým to budu opakovat tak dlouho, dokud mi bude zdraví a nohy přát.

Takže za rok opět na Výzvách, ať už jakýchkoliv ZDAR!!!  

Výsledky: Beskydy (2. místo), Krušné hory (1. místo), Šumava (1. místo), Jeseníky (1. místo), Krkonoše (1. místo)

http://horskavyzva.cz/

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *